вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

31 жовтня
10:11

День української писемності та мови

За новим календарем, 27 жовтня  святкується День української мови та писемності! Ми українці. Живемо у вільній державі, розмовляємо рідною мовою. А мова в нас прекрасна і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Мова є душею нації, її  генетичним кодом. Для нас рідна мова - не тільки дорога спадщина, яка об єднує в собі народну мудрість, плекану десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, ввійшло в скарбницю загальнолюдської культури. Останні події в нашій країні довели те, що саме завдяки нашій мові ми стали згуртованими і ворог нас не подолає,  не знищить нас як націю, бо ми сильні.
ВІТАЄМО ВАС ІЗ ЦИМ ЧУДОВИМ СВЯТОМ!!05 вересня
06:02
01 вересня
08:10

День Знань

Наше сьогодення сповнене раптовими змінами, невизначеністю і втратами. Але освітній процес триває і з 1 вересня розпочався новий навчальний рік, а наші діти продовжать вчитися та вперто здобувати знання.
Проведення першого вересня в сучасних умовах вимагає від викладачів особливого підходу. Загалом, важливо зосередитися на безпеці, підтримці та патріотизмі, намагаючись зробити цей день незабутнім для підлітків.
Класні керівники знайшли способи зберегти позитивний настрій і підтримати студентів, створити сприятливу атмосферу на початку нового навчального року.
Обираючи тему для першого уроку, врахували  актуальні події та виклики, з якими стикається сучасне суспільство. Перший урок був особливим та спрямованим на почуття спільності, мотивацію та важливість навчання заради майбутнього.


11 серпня
07:50
Страница 1 из 64
← Предыдущая
1 2 3 4