вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

18 лютого
08:44

День єднання

Згідно Указу Президента України від 14.02.2022 № 53/2022 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.
З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз 16 лютого ця тема була розкрита у годинах он-лайн-спілкування «Єдина держава-єдиний народ!», «В єдності наша сила», з використанням відео матеріалів, презентацій та цікавих тематичних завдань. 
Виховна година мала показати, що лише в єдності дій ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

19 січня
13:00
01 грудня
13:43
30 листопада
06:52

Мій улюблений світ – без насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
        

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги  учнівської молоді  до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї;
- протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми;
- гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
На виконання Плану заходів, та відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»,   у коледжі   здійснюються заходи із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.
Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Шістнадцятиденний період кампанії  охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок;
1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
10 грудня – Міжнародний день прав людини;
6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
У коледжі  розроблено план заходів згідно якому класними керівниками проводяться  виховні години  з метою попередження молоді від домашнього насильства, та організація активних форм профілактики запобігання насильству в будь-якому його прояві на тему «Види і форми насильства в сім’ї», «Попередження домашнього насильства»; залучені працівники кабінету «Альтернатива» КНП «БЛІЛ м.Бахмут»  з проведенням тренінгового заняття з мешканцями гуртожитку «Профілактика ВІЛ-інфекцій та СНІДУ», відеолекторію за темою:  «Життя це мить. Зумій його прожить». Також висвітлювання проблеми насильства на педагогічній раді зі використанням активних форм роботи практичним психологом «Насильство, як соціальна проблема суспільства», проведення бесід з батьками «Психосоціальна підтримка підлітків у кризових станах», «Вікові та психологічні особливості підліткового віку». У бібліотеці коледжу проходить тематична виставка літературних джерел з теми «Запобігання насильству в сім`ї».
    Вихователем гуртожитку сумісно з практичним психологом проводиться роз`яснювальна робота та профілактичні бесіди  з підлітками із асоціальних сім`ей, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім`ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім`ях на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства».
29 листопада
11:45

Акція «16 днів проти насильства»

Відеоролік на участь у конкурсі соціальних роликів серед закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти у межах відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Виконавець студент ІІІ курсу групи Е- 492 Беседін Олег.
Страница 3 из 50
1 2 3 4 5 6