вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

29 вересня
08:18

З Днем працівників освіти!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!


17 вересня
09:06
17 вересня
09:06
08 вересня
07:52

До Дня міста

Місто Бахмут завжди славився своїм особливим, історичним та культурним колоритом, який і по сьогодення зберігає справжній дух цікавих місць, старовини, та легенд. Справжньою туристичною перлиною є "Алея Троянд", яка ніби загорнулася в чарівні обійми самої природи. Вона розтягнулася на пів кілометра від вулиці Леваневського і аж до Північного ставка. Тут завжди можно зустріти прекрасних білих лебедів, які є справжньою окрасою цього дивовижного місця! Та найголовнішою принадою Алеї троянд є неймовірні квіткові клумби, на яких в даний час висаджено більше 6 -7 тисяч кущів троянд. Квіткові клумби розбиті за колірною гамою і сортів троянд у вигляді геометричного візерунка. Різноманітні сорта троянд чуйно радують усіх відвідувачів, та нікого не залишають байдужими до справжньої королеви квітів - чарівної (пані) троянди! Тут також можно зустріти постамент "Козака з сіллю", який привертає дуже велику увагу відвідувачів та туристів. Річ у тому, що за легендою, хто доторкнеться до знаменного мішка з сіллю та потре його, той неодмінно розбагатіє, або матиме фінансовий успіх! Адже з ранніх часів сіль була на вагу з золотом. І перші козаки - солевари нашого міста, які видобували кристали солі мали неабиякий успіх! Говорилось, що в їхніх мішках не скінчалось золото! Звідси і пішла легенда про неймовірний мішок з сіллю! Образ справжнього козака солевара, підкреслює етнічне походження міста Бахмута, висловлює його історію, та символізує сильний дух та міць нашого міста! Алея троянд стала визначною пам яткою нашого міста, відмінним місцем відпочинку для його жителів та туристів і єдиною алеєю такого роду в Україні. Далі, прогулюючись Алеєю, відвідувачі можуть ознайомитись з унікальною та символічною композицією "Серце", яке стало одним із головних символів нашого міста і місцем паломництва молодят.Кожна закохана пара у день свого весілля вважає невід ємним обов язком завітати до "Серця". Адже воно символізує вічне кохання та дає запоруку на довге сімейне й щасливе життя у любові і злагоді! Приваблює неабияку увагу туристів красиво та колоритно облаштована в малих архітектурних формах - традиціях українського фольклора, територія БКЗК Бахмутського міського народного дому. Тут і сторожеві вежі, козацькі башні, дерев яний млин, дерев яний віз! Також, відвідувачі дуже полюбляють зробити фото на згадку біля розташованих фото - зон "Я люблю Бахмут" та інше.


Страница 4 из 50
1 2 3 4 5 6 7