вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

07 лютого
07:29

Тримаємо освітний фронт

У надзвичайно складні для країни часи освітяни усіх рівнів продовжують працювати не лише задля передачі знань, формування навичок здобувачів освіти, а й з метою систематичного вдосконалення власної професійної майстерності та підвищення рівня професіоналізму. Враховуючи реалії життя, усвідомлюємо, що всім інколи треба трошки  натхнення, якийсь поштовх рухатися далі, вдосконалюватися, планувати майбутнє, адже, як говорив відомий Джон Леннон, «життя — це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани». 

      Саме такою краплиною натхнення стала чергова  методична онлайн-нарада, що відбулася 7 лютого 2024 року у Бахмутському фаховому коледжі транспортної інфраструктури.  Під час наради педагогічні працівники, які підлягають атестації, презентували методичні доповіді, спрямовані на вдосконалення освітнього процесу. Дяговець Ольга Володимирівна презентувала інноваційні технології     у викладанні спеціальних дисциплін, зосередила увагу на окремих з них. Про особливості змішаного навчання та проєктні технології у освітній діяльності доповів Височин Олександр Анатолійович, який наголосив на важливості проектної діяльності як засобу заохочення та підсилення прагнення до навчання у здобувачів освіти. Викладач Колосова Ольга Володимирівна визначила особливості застосування інноваційних методів і форм навчання у освітньому процесі як засіб формування комунікативної компетентності, зокрема під час викладання іноземної мови.

      Варто наголосити, що представлені методичні доповіді  є доречними та корисними, містять практичні приклади та поради, що сприятимуть впровадженню інноваційних методик і технологій у освітній процес підготовки фахових молодших бакалаврів.  

      Педагогічний колектив коледжу вчергове довів свою здатність працювати, розвиватися, вдосконалюватися та передавати здобутий досвід навіть у напружених обставинах.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Тетяна РУДЕНКО, 

завідувач навчально-методичного кабінету