вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

26 квітня
08:53

Разом до перемоги!

Бутко Ганна, студентка третього курсу, волонтер БО «Центр волонтерства і захисту»
Влітку 2023 року разом зі своїм батьком відкрили хаб для ВПО у місті Жовті Води. Надаємо допомогу понад 140 сімʼям з Донецької, Луганської, Харківської областей. 
 Що підштовхнуло нас на цю доволі важку працю? Розуміння, що бути українцями - перш за все, дбати про своє і своїх! 
Саме тому ми спільними зусиллями втілюємо в життя проєкти, що підтримають, допоможуть і замотивують навіть у кризові часи. Саме тому зараз стартував новий проєкт для студентів, в який входять онлайн зустрічі з відомими особистостями України у сфері бізнесу, науки, історії. До цього проєкту також доєднались студенти нашого коледжу і Бахмуту в цілому. 
Разом до перемоги!

18 квітня
06:51

«Бренд-код особистості»

17 квітня за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулося засідання Школи молодого підприємця «Бренд-код особистості». 
На онлайн-заході були присутні здобувачі освіти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури 
Бренд-код особистості - це концепція, яка поєднує принципи маркетингу та саморозвитку для створення унікального та впізнаваного образу людини. Свій бренд є у кожного. Питання в тому, яка його сила? Щоб її здобути, потрібно працювати над особистим брендом. Людина, яка вчиться, може сама творити себе як особистість, як професіонал, та покращувати якість свого життя. Саме такі навички було запропоновано отримати учасникам тренінгу для того, щоб здійснювати ефективний пошук роботи.
Створення бренд-коду особистості - це подорож самопізнання. Це не статична сутність. Він буде розвиватися з часом разом з людиною. Тож треба бути готовими до змін.

16 квітня
06:12

День відкритих дверей

До уваги вступників - 2024‼

Бахмутський фаховий коледж транспортної інфраструктури (переміщений до м.Дніпро) продовжує роботу в онлайн-форматі та оголошує набір студентів на основі БЗСО (9кл.) І ПЗСО (11кл.) за спеціальностями:     

Ø  Комп'ютерна інженерія;                            

Ø  Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка;         

Ø  Транспортні технології (на залізничному транспорті);

Ø   Залізничний транспорт.                                      

*Запрошуємо на    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ  онлайн 21 квітня  о 10.00.*                                  

 Режим доступу:  https://meet.google.com/xhr-nvrm-pvn                                                                  

*Попередня реєстрація за покликанням:*  https://forms.gle/qHbfD3j4M4aZt5fF9

Індивідуальні консультації за телефонами

+38099 080 32 07 - Роман Миколайович.   +38096 290 14 15 - Тетяна Іванівна.


13 квітня
06:49

Роковини з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського

Революція Гідності, що сколихнула Україну, стала поворотним моментом в історії країни. Її трагічні події назавжди закарбувалися в пам'яті українців, а герої, які загинули за свободу та демократію, назавжди залишаться в наших серцях.
13 березня 2024 року  виповнилося 10 років з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського – Героя України, учасника донецького Євромайдану й Революції Гідності. 
Про нашого видатного земляка, одного з найкращих представників українського студентства, сторінки його біографії, студентам коледжу  розповіли на онлайн-заході 13 березня історик-краєзнавець Ігор Корнацький, друг та однодумець Дмитра  - Артур Шевцов. 
Організували зустріч - Бахмутський краєзнавчий музей, за участі Горлівського інституту іноземних мов та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.
Шанувати померлих героїв Революції Гідності - наш моральний обов'язок. Ці люди віддали найдорожче – своє життя – за те, щоб Україна стала кращою. Ми не маємо права забувати їхній подвиг. Це спосіб зберегти пам'ять про Революцію Гідності. Це важливо не лише для нас, але й для майбутніх поколінь українців. Ми повинні передати їм цю пам'ять, щоб вони знали, за що боролися їхні предки та чому важливо цінувати свободу та демократію.
Революція Гідності об'єднала людей з різних куточків країни, з різними політичними поглядами та віросповіданнями. Пам'ять про героїв може стати тим, що й надалі буде об'єднувати нас, давати нам відчуття єдності та сили.
Пам'ятаймо про героїв!

13 квітня
06:47

«Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення»

13 березня завдяки Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради студентська молодь Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури відвідала онлайн-вебінар по ментальному здоров'ю на тему «Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення». 
Захід було організовано спільно з Управлінням охорони здоров'я Бахмутської міської ради.
Мета зустрічі з психологом: Розкрити важливість впливу самооцінки на самовдосконалення себе як особистості.
Важливим аспектом якості Я-концепції є самопізнання. Це процес усвідомлення своїх внутрішніх рис, емоцій, талантів та слабкостей. Людина, яка знає себе, має найвищі шанси на подальше самовдосконалення, оскільки це дозволяє їй бути більш свідомою щодо своїх дій та виборів.
Основним завданням самопізнання через Я-концепцію є розвиток внутрішньої гармонії. Коли людина усвідомлює свої внутрішні потреби та цінності й знає, як забезпечити їх реалізацію, вона стає більш збалансованою та задоволеною своїм життям.
Крім того, Я-концепція є основою для самовдосконалення. Людина, яка має розвинену свідомість про себе, може свідомо вибирати напрями свого розвитку, працювати над своїми слабкостями, а також більш ефективно використовувати свої таланти. Таким чином, самовдосконалення стає більш систематичним та зорієнтованим на досягнення внутрішньої гармонії та особистісного зростання.
Тому Я-концепція є важливим фактором усвідомлення себе та власного потенціалу. Вона є основою для самопізнання та самовдосконалення, має велике значення для розвитку особистості. Психологічне дослідження та розвиток Я-концепції може сприяти підвищенню якості життя людини, її емоційному благополуччю та успішній соціальній взаємодії.

Страница 2 из 71
1 2 3 4 5