вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

14 березня
15:58

Роковини з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського

Революція Гідності, що сколихнула Україну, стала поворотним моментом в історії країни. Її трагічні події назавжди закарбувалися в пам яті українців, а герої, які загинули за свободу та демократію, назавжди залишаться в наших серцях.
13 березня 2024 року  виповнилося 10 років з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського – Героя України, учасника донецького Євромайдану й Революції Гідності. 
Про нашого видатного земляка, одного з найкращих представників українського студентства, сторінки його біографії, студентам коледжу  розповіли на онлайн-заході 13 березня історик-краєзнавець Ігор Корнацький, друг та однодумець Дмитра  - Артур Шевцов. 
Організували зустріч - Бахмутський краєзнавчий музей, за участі Горлівського інституту іноземних мов та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.
Шанувати померлих героїв Революції Гідності - наш моральний обов язок. Ці люди віддали найдорожче – своє життя – за те, щоб Україна стала кращою. Ми не маємо права забувати їхній подвиг. Це спосіб зберегти пам ять про Революцію Гідності. Це важливо не лише для нас, але й для майбутніх поколінь українців. Ми повинні передати їм цю пам ять, щоб вони знали, за що боролися їхні предки та чому важливо цінувати свободу та демократію.
Революція Гідності об єднала людей з різних куточків країни, з різними політичними поглядами та віросповіданнями. Пам ять про героїв може стати тим, що й надалі буде об єднувати нас, давати нам відчуття єдності та сили.
Пам ятаймо про героїв!