вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

01 липня
07:43

Вітаємо випускників!

Відбувся захист дипломних проєктів студентів денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: 123 «Комп’ютерна інженерія».
Тематика робіт охоплювала широке коло питань. 
Екзаменаційну комісію очолював заступник начальника структурного підрозділу «Бахмутська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» - Олександр КРОТОВ. Державна кваліфікаційна комісія відзначила високий рівень виконаних робіт, цікаві та змістовні доповіді студентів.
Результати захисту: оцінку «відмінно» отримали 11 студентів, «добре» - 9, «задовільно» - 1.


Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!


29 червня
08:39

До уваги абітурієнтів

Розпочато реєстрацію електронних кабінетів для вступу на основі БСО (9 класів). Інструкцію додано.10 червня
07:11
31 травня
08:04

Як зберегти оптимальний рівень стресу перед іспитами

З наближенням іспитів зростає й рівень стресу у студентів та учнів. Це природна реакція, адже результати іспитів мають значний вплив на подальше життя. Проте, надмірне хвилювання може негативно вплинути на когнітивні здібності та призвести до невдачі.
Для студентської та учнівської молоді почалася гаряча пора. Тому Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради ініціювало вебінар на тему: «Як зберегти оптимальний рівень стресу перед іспитами».
22 травня психологиня лікувально-діагностичного центру КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Юлія Макогон провела онлайн-зустріч зі студентами Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури. Юлія Володимірівна поділилася з учасниками заходу практичними порадами, як підготуватися до іспитів, заспокоїтися та зберегти емоційну рівновагу.
Іспити - це не кінець світу. Головне - це правильно розставити пріоритети, організувати свою роботу та вірити в себе.


14 травня
08:28

Вибори на посаду голови Студентської ради коледжу

1 травня  2024 року відбулась студентська звітно-виборча конференція в онлайн режимі, на якій студенти Бахмутського фахового коледжу транспортної інфраструктури проголосували за претендентів на посаду голови Студентської ради коледжу.
Згідно з законодавством, вибори відбулися шляхом прямого і таємного голосування, під час яких кожен студент коледжу міг обрати свого кандидата. За результатами волевиявлення більшістю голосів головою Студентської ради Бахмутського фахового коледжу  транспортної інфраструктури обрали студента ІІ курсу, групи503, спеціальності  Комп’ютерна інженерія Землянського Серафима.
Щиро бажаємо новому голові сил, креативу і невичерпного бажання працювати на благо студентства!

Страница 1 из 72
← Предыдущая
1 2 3 4