вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

14 березня
12:12

«Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення»

13 березня завдяки Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради студентська молодь Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури відвідала онлайн-вебінар по ментальному здоров ю на тему «Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення». 
Захід було організовано спільно з Управлінням охорони здоров я Бахмутської міської ради.
Мета зустрічі з психологом: Розкрити важливість впливу самооцінки на самовдосконалення себе як особистості.
Важливим аспектом якості Я-концепції є самопізнання. Це процес усвідомлення своїх внутрішніх рис, емоцій, талантів та слабкостей. Людина, яка знає себе, має найвищі шанси на подальше самовдосконалення, оскільки це дозволяє їй бути більш свідомою щодо своїх дій та виборів.
Основним завданням самопізнання через Я-концепцію є розвиток внутрішньої гармонії. Коли людина усвідомлює свої внутрішні потреби та цінності й знає, як забезпечити їх реалізацію, вона стає більш збалансованою та задоволеною своїм життям.
Крім того, Я-концепція є основою для самовдосконалення. Людина, яка має розвинену свідомість про себе, може свідомо вибирати напрями свого розвитку, працювати над своїми слабкостями, а також більш ефективно використовувати свої таланти. Таким чином, самовдосконалення стає більш систематичним та зорієнтованим на досягнення внутрішньої гармонії та особистісного зростання.
Тому Я-концепція є важливим фактором усвідомлення себе та власного потенціалу. Вона є основою для самопізнання та самовдосконалення, має велике значення для розвитку особистості. Психологічне дослідження та розвиток Я-концепції може сприяти підвищенню якості життя людини, її емоційному благополуччю та успішній соціальній взаємодії.

13 березня
08:13

Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ)

До уваги студентам 2-4 курсів 14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі, необхідно пройти реєстрацію, за посиланням https://testportal.gov.ua/nmt-2024-shho-potribno-znaty-pro-reyestratsiyu/ ознайомтися що потрібно знати про реєстрацію

29 лютого
16:58

Дистанційний захист дипломних проєктів

💙💛Два роки триває повномасштабна війна, але наші залізничники самовіддано та героїчно працюють понад усе! І не тільки на своїх робочих місцях…
💙💛Попри війну, вони продовжують отримувати фахову передвищу освіту в нашому коледжі.
💙💛27-28 лютого відбувся дистанційний захист дипломних проєктів студентів заочної форми навчання спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті).
💙💛Державну кваліфікаційну комісію очолив Савостенок Денис Вікторович, начальник структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця».
💙💛Члени ДЕК заслухали доповідачів та ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті».
💙💛Щиро вітаємо випускників із успішним завершенням навчання! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності на користь нашої Батьківщини! Відбудуємо рідну Донецьку залізницю разом!

З повагою викладачі циклової комісії «Організація перевезень і
управління на залізничному транспорті» і працівники заочного відділення.

23 лютого
08:55

День відкритих дверей

До уваги вступників - 2024‼

Бахмутський фаховий коледж транспортної інфраструктури (переміщений до м.Дніпро) продовжує роботу в онлайн-форматі та оголошує набір студентів на основі БЗСО (9кл.) І ПЗСО (11кл.) за спеціальностями:   

Комп ютерна інженерія;                            

Автоматизація, комп ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Транспортні технології (на залізничному транспорті);                                                                                           

Залізничний транспорт.      

Запрошуємо на    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ  онлайн 24 лютого  о 10.00.

Режим доступу:   https://meet.google.com/bix-tqad-ovx                       

Попередня реєстрація за покликанням:  https://forms.gle/qHbfD3j4M4aZt5fF9

Індивідуальні консультації за телефонами

099 080 32 07 - Роман Миколайович.   096 290 14 15 - Тетяна Іванівна.Страница 2 из 70
1 2 3 4 5