вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

11 січня
07:21

11 січня бахмутяни вшановують пам’ять жертв Бахмутського

Усі разом у цей день маємо ще раз пригадати цю страшну сторінку нашої спільної історії і схилити голови в жалобі перед жертвами масового терору 1941-1943 років.
За даними досліджень, в алебастровій шахті, в камері № 46, на території заводу шампанських вин, окупантами було знищено понад 3 тисячі людей. Люди гинули цілими родинами…
Масове поховання жертв було відкрите й задокументоване після вигнання нацистських окупантів у вересні 1943 року. 
На місці трагедії 12 січня 1999 року відбулось відкриття меморіалу «Стіна плачу». До повномасштабного вторгнення російських окупантів, щороку в Бахмуті проводилися акції вшанування пам яті загиблих, громадськість міста збиралася на мітинг-реквієм.
Пам ятаємо

31 грудня
07:16

Новий 2024 Рік


Новий рік земляки зустрічають
 І міцного здоров я бажають,
Щоб з Бахмуту пішла та війна,
Бо для всіх це мета головна.
Понад рік бахмутяни чекають:
-Жити як? - у сусідів питають.
Кожен день вони Бога благають, 
Повернутися сили збирають..
Хай чарівні казки оживають,
Хай війни  наші дітки не знають
Новорічні смаколики мають
Та ялинки свої наряджають!
- З Новим роком! - Вітання лунають,
Миру, сил та натхнення бажають.
Ваші рідні цей рік зустрічають
Та надію на мир замовляють!


20 грудня
07:14

Технології виконання бажань.

Напередодні Нового року, коли по традиції українці загадують бажання, Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  спільно з Управлінням охорони здоров’я Бахмутської міської ради організували тренінг для здобувачів освіти та педагогів закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.
Психолог лікувально-діагностичного центру КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Юлія Макогон розповіла присутнім на заході про технології виконання бажань.
Мета тренінгу: Навчитися аналізувати себе, свої вчинки, свої програми та переконання, дії та реакції, які заважають бажанням виконуватися; причини, з яких бажання не виконується, навчитися визначати свої переконання, що обмежують, змінювати їх на розширюючи; правильно формулювати свої бажання та отримувати те, що хочеться.
 Психологічні дослідження показують, що молодь має все більше бажань та цілей, але часто не вміє знаходити ефективні способи їх виконання. 
Одним з важливих аспектів використання технологій виконання бажань є розвиток психологічних навичок. Це стосується не лише самодисципліни та мотивації, а й навичок управління емоціями та стресом. 
У цілому, технології виконання бажань для молоді можуть стати важливим інструментом для досягнення успіху та реалізації своїх цілей.

15 грудня
07:13

Що робити під час повітряної тривоги

Через повномасштабне вторгнення рф у населених пунктах України часто лунають сирени повітряної тривоги.
Якщо ви в цей час перебуваєте на вулиці:
Прямуйте до найближчого укриття на кшталт підземних переходів чи метро.
Якщо не знаєте, де укриття, запитайте в інших людей.
Якщо поблизу немає облаштованого укриття, але є лісосмуга, сховайтеся між дерев.
Не користуйтеся ліфтом та уникайте будівель стратегічного значення (держструктур, електростанції, заводи тощо).
Якщо ви перебуваєте в автомобілі:
Зупиніть авто так, щоб воно не заважало руху і швидко прямуйте до найближчого укриття. Якщо поблизу немає укриття, зайдіть всередину найближчої доступної будівлі та сховайтесь за двома стінами на цокольному або першому поверсі.
Якщо під час тривоги ви вдома:
Закрийте вікна, вимкніть усі прилади та світло.
Швидко одягніться, візьміть тривожну валізу з необхідними речами. Прямуйте до укриття, стежте за повідомленнями від місцевої влади та правоохоронців.
Якщо поруч немає укриття, дотримуйтеся правила «двох стін» або вийдіть у під їзд.

14 грудня
07:12

14 грудня - день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Аварія, що сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
14 грудня - день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Людей, які усвідомлено й жертовно прийняли доленосний виклик — захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії енергоблоку. Через атомне пекло, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, пройшли сотні тисяч ліквідаторів. На жаль, не всі повернулися живими, багатьох не стало згодом.
Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. 
Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів.
Дякуємо тим, хто протистоїть російським агресорам, щоб не допустити повторення подібного лиха нині.

Страница 4 из 70
1 2 3 4 5 6 7