вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

16 квітня
06:12

День відкритих дверей

До уваги вступників - 2024‼

Бахмутський фаховий коледж транспортної інфраструктури (переміщений до м.Дніпро) продовжує роботу в онлайн-форматі та оголошує набір студентів на основі БЗСО (9кл.) І ПЗСО (11кл.) за спеціальностями:     

Ø  Комп'ютерна інженерія;                            

Ø  Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка;         

Ø  Транспортні технології (на залізничному транспорті);

Ø   Залізничний транспорт.                                      

*Запрошуємо на    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ  онлайн 21 квітня  о 10.00.*                                  

 Режим доступу:  https://meet.google.com/xhr-nvrm-pvn                                                                  

*Попередня реєстрація за покликанням:*  https://forms.gle/qHbfD3j4M4aZt5fF9

Індивідуальні консультації за телефонами

+38099 080 32 07 - Роман Миколайович.   +38096 290 14 15 - Тетяна Іванівна.


14 березня
16:01

Атестація 2024

ВДОСКОНАЛЕННЯ  ПРОФЕСІЙНОЇ  МАЙСТЕРНОСТІ ― ШЛЯХ ДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЯКОСТІ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

      Однією з актуальних проблем освітянської  спільноти є вдосконалення професійної майстерності педагога, адже відповідність вимогам сучасності допомагає покращувати рівень викладання. Підвищення професійного рівня, розвиток і вдосконалення педагогічної майстерності, збагачення скарбнички досвіду через процес самоосвіти сприяє вдалому проходженню атестації педагогічних працівників.

     13 березня 2024 року відбулося підсумкове онлайн-засідання атестаційної комісії Бахмутського фахового коледжу транспортної інфраструктури. Роботу атестаційної комісії очолив директор коледжу. За результатами роботи 9 педагогічних працівників підтвердили відповідність займаній посаді, 5 викладачів підтвердили присвоєну раніше кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 викладач - присвоєну раніше кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».  Прозвучали актуальні питання, на які члени атестаційної комісії отримали змістовні та доречні відповіді, що свідчать високий рівень професійної культури та майстерності, володіння інноваційними освітніми методиками та онлайн-інструментами  для створення новітнього освітнього контенту.

ВІТАЄМО ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ АТЕСТАЦІЙНОГО ПЕРІОДУ! БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ,

ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ!


14 березня
15:58

Роковини з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського

Революція Гідності, що сколихнула Україну, стала поворотним моментом в історії країни. Її трагічні події назавжди закарбувалися в пам яті українців, а герої, які загинули за свободу та демократію, назавжди залишаться в наших серцях.
13 березня 2024 року  виповнилося 10 років з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського – Героя України, учасника донецького Євромайдану й Революції Гідності. 
Про нашого видатного земляка, одного з найкращих представників українського студентства, сторінки його біографії, студентам коледжу  розповіли на онлайн-заході 13 березня історик-краєзнавець Ігор Корнацький, друг та однодумець Дмитра  - Артур Шевцов. 
Організували зустріч - Бахмутський краєзнавчий музей, за участі Горлівського інституту іноземних мов та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.
Шанувати померлих героїв Революції Гідності - наш моральний обов язок. Ці люди віддали найдорожче – своє життя – за те, щоб Україна стала кращою. Ми не маємо права забувати їхній подвиг. Це спосіб зберегти пам ять про Революцію Гідності. Це важливо не лише для нас, але й для майбутніх поколінь українців. Ми повинні передати їм цю пам ять, щоб вони знали, за що боролися їхні предки та чому важливо цінувати свободу та демократію.
Революція Гідності об єднала людей з різних куточків країни, з різними політичними поглядами та віросповіданнями. Пам ять про героїв може стати тим, що й надалі буде об єднувати нас, давати нам відчуття єдності та сили.
Пам ятаймо про героїв!

Страница 1 из 70
← Предыдущая
1 2 3 4