вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

13 лютого
16:39

Об’ява


27 та 28 лютого 2024 року о 08 годині 00 хвилин відбудеться захист дипломних проєктів студентів групи ОП-3-С заочної форми здобуття освіти спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) відповідно до графіку захисту.

13 лютого
16:37
07 лютого
07:29

Тримаємо освітний фронт

У надзвичайно складні для країни часи освітяни усіх рівнів продовжують працювати не лише задля передачі знань, формування навичок здобувачів освіти, а й з метою систематичного вдосконалення власної професійної майстерності та підвищення рівня професіоналізму. Враховуючи реалії життя, усвідомлюємо, що всім інколи треба трошки  натхнення, якийсь поштовх рухатися далі, вдосконалюватися, планувати майбутнє, адже, як говорив відомий Джон Леннон, «життя — це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани». 

      Саме такою краплиною натхнення стала чергова  методична онлайн-нарада, що відбулася 7 лютого 2024 року у Бахмутському фаховому коледжі транспортної інфраструктури.  Під час наради педагогічні працівники, які підлягають атестації, презентували методичні доповіді, спрямовані на вдосконалення освітнього процесу. Дяговець Ольга Володимирівна презентувала інноваційні технології     у викладанні спеціальних дисциплін, зосередила увагу на окремих з них. Про особливості змішаного навчання та проєктні технології у освітній діяльності доповів Височин Олександр Анатолійович, який наголосив на важливості проектної діяльності як засобу заохочення та підсилення прагнення до навчання у здобувачів освіти. Викладач Колосова Ольга Володимирівна визначила особливості застосування інноваційних методів і форм навчання у освітньому процесі як засіб формування комунікативної компетентності, зокрема під час викладання іноземної мови.

      Варто наголосити, що представлені методичні доповіді  є доречними та корисними, містять практичні приклади та поради, що сприятимуть впровадженню інноваційних методик і технологій у освітній процес підготовки фахових молодших бакалаврів.  

      Педагогічний колектив коледжу вчергове довів свою здатність працювати, розвиватися, вдосконалюватися та передавати здобутий досвід навіть у напружених обставинах.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Тетяна РУДЕНКО, 

завідувач навчально-методичного кабінету

22 січня
07:28

День Соборності

22.01.2024  учнівська молодь, здобувачі освіти закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, що тимчасово переміщені з території Бахмутської міської територіальної громади до більш безпечних районів України відвідали онлайн-лекцію на тему «День Соборності: славетна мить, що об’єднала Україну».
 22 січня  відзначається День Соборності України в умовах війни, в якій боремося, щоб відновити цілісність своєї держави. До памʼятної дати Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з Управлінням культури Бахмутської міської ради організували зустріч молоді з в.о. директора Бахмутського краєзнавчого музею, заступником голови правління Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, почесним краєзнавцем Донеччини Ігорем Корнацьким. 
Професіонал своєї справи надав присутнім на заході історичні факти з приводу Дня Соборності, познайомив з основними та цікавими подіями об’єднання України. 
На заході були присутні понад 100 осіб.
Соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей неоціненний скарб!

20 січня
07:26

Тренінг для здобувачів освіти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури

За сприяння Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради фахівцем Бахмутського міського центру зайнятості було проведено тренінг для здобувачів освіти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури з метою прокачати навички для успішного працевлаштування, формування уявлення про те, як треба правильно писати резюме, дізнатись, де та як знайти роботу мрії, здобути досвід проходження реальних співбесід та отримати зворотний зв язок від представників (фахівців HR) бізнесу та громадського сектору.
На заході були присутні понад 60 осіб.

Страница 3 из 70
1 2 3 4 5 6